• Etiler Mahallesi 9 Eylül Meydanı A. Başaran İş Merkezi No:12 Daire:Z04 KONAK/İZMİR

27 Eylül 2023 Çarşamba -
YÖNETİM KADROMUZ

REŞAT BOZAT Yönetim Kurulu Başkan

2015 yılından bu yana İzmir Büyükşehir belediyesi bünyesinde Memur olarak görev almaktadır. Şuan Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Gediz Şube Müdürlüğünde Tahsildar olarak çalışmaktadır. Aslen Adıyaman Kahta\'lıdır. Evli 3 çocuk babasıdır.

FİKRET BOZKURT Sayman

İzmir Çiğli Belediyesinde Bilgisayar İşletmeni kadrosunda olup ayrıca Kısa adı ÇAK olan Çiğli Arama Kurtarma biriminin sorumlusudur. Aslen Kayseri\\\'li olup evli 2 çocuk babasıdır.

İSMAİL ŞENGÜL Asıl Üye

2015 yılından bu yana İzmir Büyükşehir belediyesi bünyesinde Memur olarak görev almaktadır. Şuan Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Yarımada Şube Müdürlüğünde Tahsildar olarak çalışmaktadır. Aslen Tokat\'lıdır. Evli 2 çocuk babasıdır.

BURHAN ÖZTÜRK Başkan Yardımcısı

İzmir Büyükşehir belediyesi bünyesinde Zabıta Memuru olarak görev almaktadır. Daha önce İstanbul Zeytinburnu belediyesinde çalıştı. Aslen Tokat\'lıdır. Evli 2 çocuk babasıdır.

YASİN OLĞAÇ Asil Üye

EMRULLAH ALTINKAYNAK Asil Üye

İzmir Karşıyaka Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde 2013 yılı itibari ile Zabıta Memuru olarak görev yapmaktayım. Aksaray üniversitesi süt ve süt ürünleri (2010 mezunu) Eskişehir Anadolu üniversitesi yerel yönetimler ( 2017 mezunu ) Eskişehir Anadolu üniversitesi Siyaset bilimi ve kamu yönetimi ( 2023 mezunu ) tahsillerini gördüm. Evli 1 çocuk babası izmir karsiyaka belediyesinde aktif görevdeyim.

HAKAN KÜÇÜKTURAN Asil Üye

1971 yılında Giresun’da doğdum.İlk orta ve Lise eğitimini Ankarada tamamladıktan sonra 1994 yılında Sınavları kazanarak 1 yıllık eğitimim sonucunda 1995 yılında atanarak Jandarma Genel Komutanlığına bağlı 12 yıl Uzman Jandarma Çavuş olarak İzmir,Tunceli ve İstanbul illerinde görev yaptım 2006 yılında kendi isteğim ile istifa ederek İzmir Büyükşehir Belediyesi Encümen ve Kararlar Şube Müdürlüğü bünyesinde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak göreve başladım halen bu görevimi ifa etmekteyim. Evli ve 1 Çocuk babasıyım.

HAKAN KALMAZ Denetim Kurulu Başkanı

TAYFUR DURMUŞ Denetim Kurulu Asil Üye

KENAN KAHRIMAN Denetim Kurulu Asil Üye