info@izmider.org +90 545 678 02 02 19.07.2024

Yönetim

YÖNETİM KADROMUZ

card image

REŞAT BOZAT

Yönetim Kurulu Başkan

Yönetim Kurulu Başkan.

Öz Geçmişi

2015 yılından bu yana İzmir Büyükşehir belediyesi bünyesinde Memur olarak görev almaktadır. Şuan Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Gediz Şube Müdürlüğünde Tahsildar olarak çalışmaktadır. Aslen Adıyaman Kahtalıdır. Evli 3 çocuk babasıdır.

card image

FİKRET BOZKURT

Sayman

Sayman.

Öz Geçmişi

İzmir Çiğli Belediyesinde Bilgisayar İşletmeni kadrosunda olup ayrıca Kısa adı ÇAK olan Çiğli Arama Kurtarma biriminin sorumlusudur. Aslen Kayseri\\\'li olup evli 2 çocuk babasıdır.

card image

İSMAİL ŞENGÜL

Asıl Üye

Asıl Üye.

Öz Geçmişi

2015 yılından bu yana İzmir Büyükşehir belediyesi bünyesinde Memur olarak görev almaktadır. Şuan Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Yarımada Şube Müdürlüğünde Tahsildar olarak çalışmaktadır. Aslen Tokat\'lıdır. Evli 2 çocuk babasıdır.

card image

BURHAN ÖZTÜRK

Başkan Yardımcısı

Başkan Yardımcısı.

Öz Geçmişi

İzmir Büyükşehir belediyesi bünyesinde Zabıta Memuru olarak görev almaktadır. Daha önce İstanbul Zeytinburnu belediyesinde çalıştı. Aslen Tokat\'lıdır. Evli 2 çocuk babasıdır.

card image

HALİL İBRAHİM DALKILIÇ

Asil Üye

Asil Üye.

Öz Geçmişi

2016 yılından bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Memur olarak görev almaktadır. Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanlığı Kamulaştırma Şube Müdürlüğünde Harita ve Kadastro Teknikeri olarak çalışmaktadır. Aslen Nevşehir . Evli ve 1 çocuk babasıdır.

card image

EMRULLAH ALTINKAYNAK

Asil Üye

Asil Üye.

Öz Geçmişi

İzmir Karşıyaka Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde 2013 yılı itibari ile Zabıta Memuru olarak görev yapmaktayım. Aksaray üniversitesi süt ve süt ürünleri (2010 mezunu) Eskişehir Anadolu üniversitesi yerel yönetimler ( 2017 mezunu ) Eskişehir Anadolu üniversitesi Siyaset bilimi ve kamu yönetimi ( 2023 mezunu ) tahsillerini gördüm. Evli 1 çocuk babası izmir karsiyaka belediyesinde aktif görevdeyim.

card image

HAKAN KÜÇÜKTURAN

Asil Üye

Asil Üye.

Öz Geçmişi

1971 yılında Giresun'da doğdum. İlk orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamladıktan sonra 1994 yılında Sınavları kazanarak 1 yıllık eğitimim sonucunda 1995 yılında atanarak Jandarma Genel Komutanlığına bağlı 12 yıl Uzman Jandarma Çavuş olarak İzmir, Tunceli ve İstanbul illerinde görev yaptım 2006 yılında kendi isteğim ile istifa ederek İzmir Büyükşehir Belediyesi Encümen ve Kararlar Şube Müdürlüğü bünyesinde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak göreve başladım halen bu görevimi ifa etmekteyim. Evli ve 1 Çocuk babasıyım.

card image

HAKAN KALMAZ

Denetim Kurulu Başkanı

Denetim Kurulu Başkanı.

Öz Geçmişi

card image

TAYFUR DURMUŞ

Denetim Kurulu Asil Üye

Denetim Kurulu Asil Üye.

Öz Geçmişi

card image

KENAN KAHRIMAN

Denetim Kurulu Asil Üye

Denetim Kurulu Asil Üye.

Öz Geçmişi